  • BBBOPP-080250-1000
Art.-No.
Format
B + SF x H
Film
thickness
Sales-
unit (VE)
Unit (VE) price
Up to
- 19 %
From 1
From 10
Order quantity
BBBOPP-055180-1000 55 + 35 x 180 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
From 1
From 10
BBBOPP-060150-1000 60 + 40 x 150 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
BBBOPP-070195-1000 70 + 40 x 195 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
available again soon
BBBOPP-070220-1000 70 + 40 x 220 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
BBBOPP-080150-1000 80 + 50 x 150 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
available again soon
BBBOPP-080240-1000 80 + 40 x 240 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
BBBOPP-080250-1000 80 + 50 x 250 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags