  • SF-100-150-SZ
Art.-No.
Roll
width
Tube
diameter
approx.
Film-
thickness
Length
on roll
Unit (VE) price
Up to
- 20 %
From 1 1
From 10 1
From 25 1
Order quantity
SF-100-080-SZ 80 mm 50 mm 100 my 250 lfm.
From 1
From 10
From 25
SF-100-100-SZ 100 mm 60 mm 100 my 250 lfm.
From 1
From 10
From 25
available again soon
SF-100-150-SZ 150 mm 95 mm 100 my 250 lfm.