  • KBOPP-095190-1000
Order number
Size
Folien-
stärke
Verpackungs-
einheit (VE)
Unit (VE) price
Up to
- 26 %
From 1
From 10
From 25
Order quantity
KBOPP-075130-1000 75 x 130 mm 40 my (0.04 mm) 1.000 bags
From 1
From 10
From 25
available again soon
KBOPP-085145-1000 85 x 145 mm 30 my (0.03 mm) 1.000 bags
KBOPP-095190-1000 95 x 190 mm 30 my (0.03 mm) 1.000 bags